Pomozte s výzkumem

Nadační fond Kolečko se zapojil do mezinárodního průzkumu potřeb účastníků dopravních nehod (převážně zraněných a hospitalizovaných v nemocnici) s názvemMůj život po dopravní nehodě.

Pokud jste byli zraněni při dopravní nehodě, pomozte, prosím, pouze tím, že vyplníte anonymní online dotazník. Připravila ho Evropská federace obětí dopravních nehod ve spolupráci s Belgickým institutem silniční bezpečnosti na tomto odkazu: http://www.questionpro.com/a/TakeSurvey?id=4385380.

Výsledky budou využity pro lepší porozumění krátkodobému, střednědobému a dlouhodobému vlivu dopravních nehod na jejich účastníky a také pro pochopení faktorů, které mohou zlepšit životní úroveň účastníků dopravních nehod. V neposlední řadě budou výsledky průzkumu také využity jako podklady pro tlak na jednotlivé vlády evropských zemí, aby zohledňovaly a zapracovávaly potřeby účastníků dopravních nehod do svých právních řádů a svých politických koncepcí.

Víte-li o komkoliv, kdo se stal účastníkem nehody, přepošlete mu, prosím, tuto výzvu s informacemi a výše uvedený odkaz, na kterém dotazník najde.

Uzávěrka odpovědí je prodloužena do 16.9. 2016. V dotazníku jen zvolte češtinu a můžete začít.

Děkujeme Vám!

Nejnovější zprávy

Den pro dobro

V roce 2012 vznikla v USA myšlenka vytvořit protipól nákupní horečce spojené s

Blížíme se k cíli

Postele pro Centrum dětské traumatologie Fakultní nemocnice v Ostravě už pomalinku vyhlížejí své