Partneři

Proč nám pomáhají

EUROVIA CS staví, modernizuje a opravuje silnice, dálnice, železniční, tramvajové úseky i městský mobiliář ve všech regionech České republiky i na Slovensku. Děláme všechno pro to, aby naše díla byla mimo jiné bezpečná pro všechny účastníky silničního provozu. Nejzranitelnější jsou děti. Každoroční statistiky zraněných dětí na silnicích nejsou příznivé, a proto jsme se rozhodli podporovat projekt Rozhlédni se! a zasadit se o to, aby děti věděly, jak se mají venku na cestách, chodnících i v autech jako spolucestující chovat. Osobně, jako otec, jsem velmi rád, že díky tomuto projektu, který je ušitý dětem přímo na míru, se nám ročně daří proškolit tisíce dětí po celé České republice.

Ing. Martin Borovka, předseda představenstva EUROVIA CS, a.s.

Nevinná boule na čele z prvního houpání na houpačce, odřená kolena z pokusů zvládnout jízdu na jízdním kole nebo modřiny z prvního bruslení. V naší pojišťovně Colonnade se však bohužel často setkáváme s mnohem závažnějšími událostmi, při kterých kapesník na pár smutných slziček a ani studený obklad nepomohou. V případech méně či více závažných poranění denně pomáháme našim klientům překlenout pomocí pojistného plnění tíživé a neplánované finanční dopady, které úrazy vyvolají. Podporou nadačního fondu Kolečko se však snažíme o něco, co nedokážeme. Zpřístupnit lékařům nejmodernější postupy a zdravotní techniku a díky tomu zvýšit šanci, aby na tyto bolestné a tragické situace nezbylo malým pacientům i jejich rodičům nic víc, než pouhá smutná vzpomínka.

Dominik Štros, generální ředitel Colonnade Insurance S.A. Česká republika

 

Firma Amway považuje společenskou angažovanost a pomoc potřebným a to zejména dětem za jeden z pilířů své podnikatelské činnosti kdekoliv ve světě. Jsme si velmi dobře vědomi toho, jak stresující a bolestné musí být pro děti a jejich rodiče utrpění úrazu, poúrazová léčba a  pobyt v nemocnici. Chtěli bychom, aby léčba probíhala co nejúspěšněji, aby mohly být použity nejlepší lékařské prostředky a aby pobyt na klinice byl pro děti a jejich rodiny co nejsnesitelnější.

O to všechno se snaží nadační fond Kolečko a Amway ČR je hrdá na to, že v tom může pomáhat. A další důvod proč s Kolečkem spolupracuje je ten, že je to organizace, ve které se angažují obětaví lidé a skvělí odborníci jako jsou prof. Petr Havránek, Linda Jandová, Linda Rybová a další. Přejeme Kolečku i Dětské traumatologické klinice Thomayerovy nemocnice mnoho úspěchů v jejich záslužné práci.

Ildiko Dikošová, generální ředitelka Amway ČR s.r.o.

Podporuji Kolečko, protože lepí díry našeho zdravotnictví a pomáhá těm nejmenším z nás, kteří nezůstali u dětských odřenin, ale mají tu smůlu vážnějších úrazů.

Lukáš Otys, spolumajitel