Nadační fond Kolečko má za sebou další úspěšnou benefici

V poslední listopadový pátek se příznivci Nadačního fondu Kolečko sešli v pražském divadle Palace, kde Vilma Cibulková a Miroslav Etzler uvedli jedinečný cyklus balad francouzského básníka Francoise Villona „Všechno jen do putyk a ženským“. Díky vstřícnosti divadla Palace a obou herců se toto představení uskutečnilo jako benefiční a výtěžek z prodaných vstupenek byl věnován Kolečku. Nebyly to jen prodané vstupenky, ale i sponzorské dary, které přispěly ke krásnému celkovému výsledku 310.000 Kč. V Kolečku se ale tato částka dlouho neohřeje, poputuje totiž rovnou do Centra dětské traumatologie při Fakultní Thomayerově nemocnici

v Praze Krči, kde díky ní nakoupí nové přístroje, které poslouží malým pacientům úrazového oddělení a přispějí k jejich kvalitnější léčbě.

Velký dík patří společnosti Amway, která věnovala 190.000,- Kč, společnosti Apotex, která nad rámec sponzorování Kolečka zakoupila vstupenky v hodnotě 32.000,- a také díky společnosti Flamco za 10.000,- Kč. U příležitosti benefice věnovala společnost Zepter do traumacentra v Krči speciální terapeutickou lampu Bioptron v hodnotě 46.244,- Kč. Děkujeme také všem milým návštěvníkům, kteří zakoupili vstupenky v celkové výši 78.000,- Kč a pomohli tak dobré věci.

Díky také báječným hercům Vilmě Cibulkové a Miroslavu Etzlerovi za excelentní výkony, díky Divadlu Palace za poskytnutí prostor.

Nejnovější zprávy

Je objednáno!

Trvalo to více než rok, než se nám podařilo shromáždit peníze na skeletální

Už jen kousíček…

Děkujeme všem, kteří vyslyšeli naše vánoční přání a přispěli do sbírky na nákup